Nejsrozumitelnější průvodce světem elektronizace veřejných zakázek!

Jste zadavatel veřejných zakázek, chcete se zorientovat v oblasti elektronizace veřejných zakázek a současně se naučit ovládat elektronický nástroj Tender arena? Právě pro Vás jsme připravili tento zvýhodněný balíček čtyř e-learningových kurzů. S našimi kurzy, které jsou plnohodnotnou alternativou prezenčních školení, můžete zůstat v bezpečí a navíc ušetříte stovky korun oproti nákupu jednotlivých kurzů samostatně.

Co všechno s našimi kurzy získáte?

 • Videa s odborným výkladem

  Kurzem Vás bude provázet lektor s dlouholetou praxí v oboru, a to ve formě animovaných přednáškových videí, které si můžete spustit opakovaně.

 • Materiály ke stažení

  Součástí ceny kurzu jsou materiály, které souvisí s tématem kurzu. Tyto si můžete stáhnout a uložit do svého počítače, aniž byste je museli složitě hledat v internetu.

 • Odpovědi na nejčastější otázky

  Víme, co účastníky našich kurzů nejčastěji zajímá a proto Vám na většinu otázek z praxe odpovíme ještě předtím, než se stihnete zeptat!

 • Kvízy pro ověření znalostí

  V kurzu si můžete na několika otázkách k danému tématu ověřit, co jste si z kurzu odnesli a na co se případně ještě znovu zaměřit.

 • Diskuze s odborníkem

  Pokud v našem kurzu nenajdete odpověď na to, co Vás k danému tématu zajímá, nezoufejte a zašlete nám svůj dotaz! Naši doborníci Vám na něj rádi odpoví.

 • Certifikát o absolvování kurzu

  Po absolvování kurzu Vám na Vaše jméno vystavíme certifikát, který si můžete stáhnout ve formátu PDF do svého počítače či vytisknout.